(032) 227-47-67, (067) 320-46-69, (093) 317-37-27; м.Львів, вул.Генерала Чупринки, 58а;  Пн-Пт 9:00 -18:00
Ukrainian Russian
Кошик порожній

Зварювальні апарати

Зварювальні апарати

 Зварювальний інвертор – це чудова можливість для майстрів виконувати господарські роботи, займатись ремонтом та заробляти гроші виготовленням різних металевих конструкцій. Цей прилад здатен видавати високочастотну напругу, беручи її зі звичайної електромережі. За рахунок можливості точного вибору сили зварювального струму підвищується якість робіт. Серед переваг інверторів можна відзначити:

 

  • наявність цілого набору захисних схем (це гарантує надійність приладу при критичних показниках – перегріванні, стрибках напруги, довгому користуванні у безперервному режимі);

  • стабільність зварювального струму;

  • мала кількість бризок розплавленого металу;

  • легке розпалювання дуги, її стійке й постійне горіння.

 

Якщо ви вирішили купити зварювальний інвертор, слід звернути увагу на такі його параметри, як потужність та вага. Чим меншим буде інвертор, то слабкішим буде вмонтований у нього трансформатор, тим меншої силу струм буде «на виході».

 

Далі потрібно проаналізувати ступінь його захисту від погодних умов та стрибків напруги. Найбільш захищений інвертор «проживе» набагато довше.

 

Далі треба розібратися з потужністю, що споживає пристрій. Якщо в інструкції до нього вказано, що автомат захисту повинен бути 32-амперний, підключення до 16- амперного автомату зведе нанівець всі спроби почати роботу. Стан проводки також впливає на потужність зварювального інвертора, з яким ви хочете працювати.

 

Кожен спеціаліст або домашній майстер має бажання купити зварювальний інвертор під свої потреби. Для цього потрібно розібратись з параметрами приладів, здатних виконувати ті чи інші операції, що дуже просто.

 

На кожен діаметр електрода приходиться 40 Ампер струму, що видає інвертор. Тож, якщо ви збираєтеся зварювати металеві пластини електродом «двійкою», вам потрібно буде прилад з виходом 80 ампер, «трійкою» – 120 ампер, «четвіркою» – 160 ампер. До цього слід додати мінімальний 30 % запас потужності, що не дасть експлуатувати зварювальний інвертор на межі його можливостей. До цієї цифри додається можливе «просідання» напруги у вашій мережі до 200-180 вольт, що забере у вашого приладу велику долю його потужності.

 

Взагалі прилади побутового та професійного рівня розділяються лише за часом роботи. Час безперервної роботи побутових моделей складає 30% (три хвилини з десяти працює, сім – відпочиває), професійних – мінімум 60%. Одні й ті ж роботи можна виконувати усіма типами приладів, однак час на їх виконання буде затрачено різний (внаслідок перегрівання).

 

Для епізодичного користування (приварювання петель, ремонту металевої огорожі, заварювання тріщин) можна купити зварювальний інвертор з силою струму до 140 А і тривалістю включення (ТВ) 30-40%.

 

Для систематичного застосування (гаражні роботи, збирання каркасних конструкцій) достатньо 160 А і ТВ 40-60%.

 

Дуже часте використання (майстерня, автосервіс) – сила струму повинна становити не менше 200 ампер, ТВ – 60% та більше.

 

Кожен зварювальний інвертор має такі функції:

 

  • система легкого розпалювання (гарячий старт) – подання підвищеної напруги у момент розпалювання дуги;

  • функція антизалипання електродів (послаблення струму при виникненні короткого замикання);

  • підтримка дуги (система зворотного зв’язку), що коригує вихідні параметри струму з урахуванням допустимої просадки електричної мережі.

 

 

Зварювальний апарат «Атом» – це сучасний прилад, який сприяє розвитку кожного майстра, який працює у Львові з металом, та дозволяє заробляти на цьому чималі гроші. Рішення купити інверторний зварювальний апарат « Атом» відкриває перед покупцями багато нових можливостей:

 

  • наявність електроніки дає можливість якісно зварювати метали навіть новачкам;

  • невеликі габарити забезпечують мобільність зварювальника;

  • вмонтований захист робить можливим підключення до нестабільної мережі.

 

Варіант купити зварювальний апарат « Атом» ідеально підійде тим, хто цінує свій час та планує удосконалювати свій талант.

 



 

 

 

Зварювальні апарати

ПП "СПЕЦТРЕЙД" 2013-2016