(032) 227-47-67, (067) 320-46-69, (093) 317-37-27; м.Львів, вул.Генерала Чупринки, 58а;  Пн-Пт 9:00 -18:00
Ukrainian Russian
Кошик порожній

Топ продаж

Топ продаж

 

Професійний електроінструмент – це те, без чого зараз важко уявити будь-які будівельні або ремонті роботи. Застосування електроінструменту як для фахівців (яких багато у місті Львів), так і для звичайних громадян має багато переваг:

 

 • економія часу;

 • спрощення, прискорення процесу роботи;

 • зменшення фізичних навантажень;

 • підвищення точності та швидкості операцій.

 

Львів – місто, яке постійно оновлюється, відбудовується, росте. Найбільший у місті інтернет-магазин електроінструментів bp-tools дає можливість підібрати та купити якісний недорогий інструмент «Метабо» під будь-які потреби:

 

 • для свердлення, буріння, нарізування різьби: дрелі, шурупокрути, перфоратори, різенарізувачі, відбійні молотки;

 • для стругання, пиляння, фрезерування: лобзики, пили, фрезери, болгарки, рубанки;

 • для шліфування, полірування: полірувальні, шліфувальні машини, штроборізи;

 • допоміжний будівельний інструмент: ключі пістолети, порохотяги, технічні фени;

 • устаткування для роботи у саду: кущорізи, мотокосарки, мотопили тощо.

 

Переваги якісних електричних інструментів

 

Найбільшим попитом споживачів користується німецький електроінструмент торгівельної марки «Метабо». У такому великому місті, як Львів, завжди можна знайти багато пропозицій щодо продажу продукції цього бренду, але найнижчі ціни на неї пропонує лише наш інтернет магазин електроінструментів. До переваг техніки «Метабо» можна віднести високу якість, надійність, невеликі розміри, ергономічність, витривалість, зручність у використанні, широку функціональність. Німецьке устаткування перевірене часом, яке переносить великі механічні навантаження, має гарантію довгого строку безвідмовної експлуатації у важких умовах.

 

Професійний електричний інструмент Метабо виготовляється з високою точністю, має підвищений ресурс, високу ремонтопридатність, безпечність, зносостійкість, уніфікацію по витратних матеріалах та оснащенню. Для автономної роботи компанією Метабо випускається потужний акумуляторний інструмент.

 

Якщо прийнято рішення купити інструмент, найбільшу увагу треба приділити його потужності – це насамперед впливає на його вартість. Малопотужне устаткування при інтенсивній роботі швидко виходить з ладу, тому найкращим рішенням буде купити електроінструмент «із запасом». Якщо на придбання багатофункціонального професійного інструменту бракує грошей, можна взяти його в на прокат.

 

Прокат електричного інструменту

 

Для тих, хто при проведенні ремонту намагається заощадити на купівлі якісного устаткування, найкращим рішенням буде прокат інструменту.Львів – місто, що динамічно розвивається, тому ця послуга користується великим попитом у населення. Завдяки прокату стає можливим швидке та якісне проведення ремонтних та будівельних робіт з мінімальними витратами. Прокат професійного електроінструменту дає можливість заробляти гроші на сезонних будівельних роботах. Економія від застосування орендованого устаткування може сягати 80% від вартості його купівлі. Рішення взяти електроінструмент в прокат знімає будь-який клопіт відносно розміщення та зберігання тимчасово непрацюючого електричного інструменту для робітників будівельних бригад, а також домашніх майстрів.

 

Переваги придбання електроінструменту в інтернет-магазині bp-tools

 

Проблема вибору завжди виникає в тих, хто прагне купити недорогий та якісний електроінструмент. Львів – місто майстрів, електричний інструмент тут можна купити (або взяти в прокат) і в спеціалізованих магазинах, і в точках продажу, однак найнижчі ціни та гарантовану якість пропонує лише інтернет-магазин bp-tools. Ми даємо можливість кожному покупцю суттєво заощадити кошти та час, витрачений на вибір та придбання потрібного вам товару. Нас не треба довго шукати – пошукова фраза у стрічці будь-якого браузера «Інструмент Львів» приведе вас на наш сайт. Серед наших переваг можна виділити такі:

 

 • найкращі умови для купівлі;

 • безкоштовна швидка доставка;

 • низькі ціни;

 • наявність власного сервісного центру;

 • гарантія від виробника;

 • висока якість товару;

 • широкий асортимент;

 • гарантійне та післягарантійне обслуговування;

 • наявність акцій та знижок.

 

Щоб обрати найбільш вигідну пропозицію, треба ретельно вивчати, порівнювати технічні параметри кожного електричного інструменту, і в нас це можно зробити у будь-який час. Ми пропонуємо своїм покупцям лише найкращі моделі електроінструментів від компанії Метабо. Львів – велике місто з сотнями спеціалізованих магазинів, однак такого великого вибору, як у нас, ви ніде не знайдете.

 

На сторінках сайту bp-tools можна ознайомитись з детальним описом та технічними характеристиками кожної моделі. Наші фахівці допоможуть вам підібрати та купити електроінструмент згідно з вашими потребами для побутового чи професійного використання. З нашим електроінструментом ви легко впораєтеся із самим складним ремонтом з найменшими втратами сил та часу.

 

Топ продаж

ПП "СПЕЦТРЕЙД" 2013-2016