(032) 227-47-67, (067) 320-46-69, (093) 317-37-27; м.Львів, вул.Генерала Чупринки, 58а;  Пн-Пт 9:00 -18:00
Ukrainian Russian
Кошик порожній

Лобзики

Лобзики

 Рішення купити лобзик надає можливість для домашніх майстрів та спеціалістів швидко виконувати прямолінійне та криволінійне розпилювання багатьох матеріалів – деревини, пластику, гіпсокартону, сталевих листів. Цей універсальний інструмент незамінний для спеціалістів по ремонту. Якщо ви хочете придбати електролобзик, вам потрібно знати такі його параметри:

 

 • потужність;

 • наявність маятникового механізму;

 • можливість регулювання частоти ходу пилки;

 • підсвічування робочої зони та лазерний приціл;

 • можливість видалення тирси з місця різу;

 • швидкий затискувач полотен;

 • поворотний пристрій;

 • наявність регулювання кута нахилу робочої підошви.

 

Потужність електроінструменту побутового рівня складає до 350 Вт. Побутовий електричний лобзик дозволяє розрізати деревину товщиною 8 см та металевий лист товщиною 4 мм. Кількість робочих годин на місяць – 30. Професійний електричний лобзик завдяки великій потужності (750 Вт) дає змогу різати деревину до 135 мм товщиною, сталевий лист 10 мм, алюмінієвий – 20 мм товщини.

 

Маятниковий механізм дає можливість пилці різати в одному напрямку (вгору), при опусканні вниз механізм відхиляє пилку, що подовжує її ресурс та дозволяє різати пінопласт, фанеру, ДСП. Відключення цієї функції робить різ чистим. Такий варіант підходить для розрізання твердих матеріалів. Регулятор маятникової ходи зазвичай розташовується на одному з боків інструменту.

 

Якщо ви вирішили купити електролобзик для широкого спектру цілей, вам буде потрібен регулятор частоти ходу. З його допомогою можна без перевантажень розпилювати деревину (висока частота) та метал (низька частота). Регулятор частоти ходу знаходиться на ручці електроінструменту.

 

Підсвічування робочої зони знадобиться для роботи в умовах поганого освітлення. Лазерний приціл спрощує розмітку. Для якісного різу достатньо лише двох позначок по краях полоси – їх з’єднає лазерний промінь.

 

Якщо ви вирішили купити лобзик для щоденної роботи, вам знадобиться функція видалення тирси здуванням. Струмінь повітря здуває тирсу, що накопичується на лінії крою та закриває її. Підключати порохотях для видалення тирси, що утворюється під час роботи, не завжди зручно, тому деякі з відомих виробників електроінструменту зробили ставки на контейнери (мішечки) для збору стружки.

 

Кожен лобзик, що експлуатується у інтенсивному режимі, повинен мати швидкий затиск для зміни пилкових полотен. Один рух важелем – і пилку зафіксовано. Не треба нескінченно крутити шестикутника, що значно прискорює робочий процес.

 

Якщо ви вирішили купити лобзик, яким планується вирізати отвори невеликого діаметру чи дуже складні фігури – він повинен мати поворотний пристрій, який змінює кут полотна пилки відносно стандартного напряму розрізання.

 

Регулювання куту нахилу робочої підошви інструмента з кроком 5-15 градусів дає змогу розрізати матеріал під кутами 15-30-45 градусів.

 

Екран з прозорого пластику надійно захищає очі від попадання в них пилу та тирси – лобзик з такою функцією ідеально підійде кожному майстру.

 

Лобзики – це зручний, потужний, надійний електричний інструмент, який значно спрощує для майстрів, які працюють у Львові, операції розрізання/розпилювання різних матеріалів:

 

 • дерево;

 • пластик;

 • гіпсокартон;

 • сталь;

 • кольоровий метал.

 

Регулююча, захисна електроніка, потужний двигун, висока ергономічність – далеко не всі переваги цього електроінструмента. Варіант купити якісні лобзики має зацікавити тих, хто потребує постійного помічника у «підгонці» матеріалу або займається улюбленою справою, пов’язаною зі зміною розмірів, формуванням заготівель. Рішення купити лобзики у нашому інтернет-магазині – унікальна можливість зекономити для кожного фахівця, який живе та працює у Львові.

 

Лобзики

ПП "СПЕЦТРЕЙД" 2013-2016