(032) 227-47-67, (067) 320-46-69, (093) 317-37-27; м.Львів, вул.Генерала Чупринки, 58а;  Пн-Пт 9:00 -18:00
Ukrainian Russian
Кошик порожній

PowerMaxx BS Quick Pro Mobile Workshop

  • thumb

Натисніть на фото для збільшення

  • thumb
PowerMaxx BS Quick Pro Mobile Workshop NEW: Ак.дриль-шуруповерт 10.8 В, 1xLi-Power 2.0 Аг; 1xLi-Power 4.0 Аг; Quick патрон, Quick кутова насадка, Набір аксесуарів - 63 шт, зарядний пристрій LC 40, кейс.
Виробник:Metabo
Артикул: 600157880
Оцінка: Не оцінено
8336 грн
Опис

 

Акумуляторний шуруповерт Metabo PowerMaxx BS Quick Pro Mobile Workshop – це нова версія популярного шуруповерта від відомого виробника електроінструмента Метабо, яка відрізняється від базової розширеною комплектацією. Фактично це не один інструмент, а цілий комплект, що не випадково отримав назву «Мобільна майстерня». У наборі є свердла та біти найпоширеніших стандартів, що знадобяться майстрам за будь-яких обставин і не розчарують своєю якістю.

 

Metabo PowerMaxx BS Quick Pro Mobile Workshop – це один з найкращих електроінструментів свого класу завдяки цілому набору рис:

 

  • Змінний акумулятор на 10,8 В і 4000 мАг (2 шт. у комплекті). Акумулятор обладнано системою Ultra-M, що захищає його від перенавантажень під час екстремальних ситуацій та дозволяє стежити за поточним станом. На акумулятори розширюється додаткова 3-річн гарантія вид Метабо.

  • Свердлильний патрон Metabo Quick з функцією швидкої заміни. Зняти патрон і встановити біту або свердло у шпиндель зі стандартним шестигранником можна одним рухом руки. Це робить пристрій більш компактним, а якщо вам часто потрібно перемикати режими між свердлінням та загвинчуванням, ефективність вашої праці зростає.

  • Кутова насадка Metabo Quick дозволяє добратися до місць, недосяжних для звичайного шуруповерта.

  • Багата комплектація: свердла по дереву та металу, довгі й короткі біти, додаткові ручні інструменти, пластиковий кейс зі спеціальними відділеннями для всіх елементів поставки.

 

Шуруповерт Metabo PowerMaxx BS Quick ProMobile Workshop – це портативна майстерня у зручному кейсі, вибір справжніх майстрів.

 

Відгуки

ПП "СПЕЦТРЕЙД" 2013-2016