(032) 227-47-67, (067) 320-46-69, (093) 317-37-27; м.Львів, вул.Генерала Чупринки, 58а;  Пн-Пт 9:00 -18:00
Ukrainian Russian
Кошик порожній

Насоси

Насоси

Насосне обладнання є різноманітним і в залежності від його виду призначається для конкретних цілей. Для поливання призначені садові насоси, для наповнення ємностей – занурювальний або поверхневий насос, для відкачування рідини – дренажний. Якщо треба організувати водопостачання житлового будинку, бажано купити насосну станцію.

 

Переваги насосних станцій

 

Придбання насосної станції гарантує безперебійність водопостачання, забезпечення водою відразу декількох пунктів водозабору (кран, пральна машина, бойлер), економію електроенергії, підвищення надійності змонтованої системи. У деяких випадках декілька домогосподарств об’єднуються та купують один такий прилад на всіх.

 

Якщо прийнято рішення купити насосну станцію, треба насамперед звернути увагу на її характеристики:

 

 • потужність;

 • продуктивність;

 • об’єм накопичувальної ємності;

 • висота забору;

 • максимальний показник рівню підйому рідини;

 • матеріали, з яких виготовлено насос та гідроакумулятор;

 • наявність захисту від сухої ходи та перегрівання;

 • спосіб управління приладом – ручний, дистанційний, автоматичний.

 

Потужність та продуктивність насосної станції

 

Ці показники є основними. Для побутових цілей цілком достатньо приладів з потужністю 600 – 1500 Вт. На вибір потужності насоса впливають відстань від станції до свердловини або колодязя, кількості пунктів забору води та дебіт джерела води. При здійсненні вибору треба слідкувати за тим, щоб продуктивність насосної станції була меншою за дебіт джерела. Задля стабільного водопостачання будинку цілком достатньо продуктивності насосного пристрою у 3-6 тисяч літрів на годину, дачі – 0,6 – 1 куб. метр/годину.

 

Об’єм накопичувального резервуару

 

Якщо ви вирішили купити насосну станцію, треба знати кількість людей, що житимуть у будинку, до якого буде подаватись вода. Фахівці радять орієнтуватись на такі цифри:

 

 • одна чи дві людини – ємність баку повинна складати не менш, ніж 25 літрів;

 • дві-чотири – п’ятдесят;

 • чотири-шість – сто літрів.

 

Більший об’єм насосної станції потрібен для забезпечення безперебійного водопостачання при частих відключеннях електроенергії та зменшення кількості включень приладу.

 

Матеріалом для гідроакумуляторного баку може бути чугун (найдорожчий варіант), пластик (найдешевший і не зовсім надійний) та сталь (оптимальний варіант). Для питної води краще купити насосну станцію з прорезиненим зсередини гідроакумулятором.

 

Наявність запобіжної автоматики та спосіб управління

 

Автоматичні пристрої значно збільшують строк експлуатації приладу. Захист від сухої ходи дає гарантію того, що насос станції не працюватиме «всуху» (без води). Захист від перегрівання відключає насос при надмірних навантаженнях, що теж продовжує йому життя. За наявність якісної автоматики прийдеться доплачувати, але таке рішення дозволить зекономити у подальшому на придбанні нового насосу замість того,що вийшов з ладу.

 

Найкращими фахівці вважають автоматичні насосні станції. Якщо ви вирішили купити такий прилад для власного будинку, це буде найбільш вірним (але й самим дорогим) рішенням. Прилад дистанційного або ручного керування краще купити для дачі або в умовах невеликих витрат води.

 

 

Насоси – це спеціалізоване обладнання, яке створене спеціально для перекачування води (питної чистої або брудної технологічної). Варіант купити насоси поверхневі (садові) від німецької торгівельної марки Metabo ідеально підійде для власників дач та садів, які мешкають у Львові. Варіант купити насоси глибинні (занурні, дренажні) з гарантією має зацікавити фахівців, які збираються у Львові осушувати якісь водойми або ємності, піднімати воду зі свердловин на поверхню. Рішення купити насосні станціїMetabo з доставкою приймають зазвичай ощадливі домовласники, будинки яких не мають підключення до мережі централізованого водопостачання.

 

Насоси

Виробник:
Metabo

ПП "СПЕЦТРЕЙД" 2013-2016