(032) 227-47-67, (067) 320-46-69, (093) 317-37-27; м.Львів, вул.Генерала Чупринки, 58а;  Пн-Пт 9:00 -18:00
Ukrainian Russian
Кошик порожній

Oleo-Mac

Oleo-Mac

Для робіт у саду або парку ідеально підходить професійний або напівпрофесійний садовий інструмент купити який за найнижчими цінами можна у нашому інтернет-магазині. Обладнання італійської компанії «Oleo-Mac» користується високим попитом серед спеціалістів завдяки: 

•великому набору функцій; 

•якості; 

•довгій службі; 

•зручності;

•використанню сучасних матеріалів при виробництві;

•невеликим витратам палива;

•привабливим  цінам;

•високому рівню сервісу;

•постійному вдосконаленню та втіленню нових розробок у виробництво.

Наш інтернет-магазин пропонує купити садовий інструмент, полегшуючий садові чи побутові роботи садівникам та фермерам-початківцям.

Бензопили

Зручний садово-парковий інструмент стане в пригоді тим, у кого є власний дім або дачна ділянка. Рішення купити бензопилу (бензинову пилу) дає можливість швидко видалити старі пеньки, заготовити дрова, обрізати гілки, виконати кронування дерев; працювати на валці лісу, на будівельному майданчику, у столярній майстерні.

Висоторіз

Обрізання та кронування дерев спрощує використання висоторізу. Телескопічна штанга приладу (довжиною 1800 мм) дозволяє добратися до сухих гілок на висоті без ушкодження здорових.

Газонокосарки бензинові

Боротися з високою травою та бур’яном, формувати газони краще всього за допомогою потужних бензинових газонокосарок. Якщо об’єм роботи великий, можна придбати мінітрактор (райдер), що дасть змогу підтримувати в ідеальному стані поля для гольфу.

Газонокосарки електричні

Електричний варіант газонокосарки легший, аніж бензиновий, більш мобільний, дешевий у обслуговуванні та практично безшумний.

Генератори

Працюючі у безперервному режимі до 6 годин мобільні електростанції для аварійного електропостачання на надійних бензинових двигунах зацікавлять любителів активного відпочинку та власників дач.

Електричні коси (тримери)

Електричні, бензинові тримери швидко зменшать кількість зеленої маси поряд з спорудами, на невеличких майданчиках. 

Електропили

Електричні пили – це садовий інструмент, купити який, напевно, хоче кожен домовласник. Велика потужність, мобільність та надійність приладу дає йому змогу виконувати багато різних функцій.

Комбісистема Multimate

Мультіфункціональна система Multimate – це унікальний садовий інструмент, що складається з моторного блоку й спеціальних насадок, перетворюючих прилад у тример, культиватор, ланцюгову пилу, кущоріз, повітродувку.

Культиватори

Рішення купити бензиновий культиватор ідеально підійде для тих, хто працює на землі – він швидко оре, поле, підгортає, підготовляє лунки, вбирає картоплю.

Мийки високого тиску

Надійний, зручний електроінструмент, який має насоса з латуні та алюмінію, розвиває робочий тиск до 20 атм та використовує невелику кількість води (до 400 літрів/год).

Мотобури

Облаштування свердловин, отворів під встановлення стовпчиків, опор ЛЕП, лунок для саджання дерев або кущів – ці можливості пристрою мають зацікавити фахівців.

Мотокоси

Якщо купити цей садовий інструмент, можна косити траву годинами без будь-якого дискомфорту.

Мотопомпи

Побутові та промислові мотопомпи використовують для ефективного зрошення, пригнічення пилу, відкачки води або її централізованої подачі.

Моторізи

 Моторіз з бензиновим двигуном (бензоріз) стане у пригоді ремонтникам та рятувальникам. За допомогою спеціальних дисків ним можна різати асфальт, метал чи будь-що інше. 

Насадки для Multimate

Насадка-воздуходувка, насадка – мотокоса, насадка-висоторіз, насадка-кущоріз, подовжена насадка-кущоріз стануть у пригоді тим, хто вирішив купити один садовий інструмент (Multimate) замість багатьох інших.

Обприскувачі

Захистити сад від шкідників допоможуть ранцеві моделі обприскувачів з двигунами внутрішнього згоряння.

Повітродувки

Унікальний пристрій, що може збирати листя, подрібнювати та формувати з нього мульчу, видувати сміття з щілин, монтувати на нього насадку-обприскувач.

Професійні мотоножиці

Формування живої огорожі та кронування дерев краще всього виконувати за допомогою професійного великого кущорізу чи додаткової насадки-кущорізу, що монтується на мотокосу.

 

 

Садовий інструментіталійської компаніїOleo-Mac дозволяє виконувати роботи в саду мінімальними зусиллями та максимальною ефективністю. Рішення купити садовий інструмент в нашому інтернет-магазині дозволить виконувати садові роботи у Львові набагато швидше і якісніше. Серед переваг інструмента для саду від Олеомак можна віднести:

 

  • доступність (купити садовий інструмент Oleo-Mac може кожний господар, який мешкає у Львові);

  • надійність;

  • мобільність (можна обслуговувати багато домогосподарств);

  • якість (краще купити якісний садовий інструмент один раз, аніж постійно ремонтувати неякісний).

 

Oleo-Mac

ПП "СПЕЦТРЕЙД" 2013-2016