(032) 227-47-67, (067) 320-46-69, (093) 317-37-27; м.Львів, вул.Генерала Чупринки, 58а;  Пн-Пт 9:00 -18:00
Ukrainian Russian
Кошик порожній

Перфоратори і відбійні молотки

Перфоратори і відбійні молотки

Перфоратор – універсальний прилад, без якого не обходиться жоден ремонт. В процесі будівництва досить часто виникає потреба у свердлінні отворів, формуванні пазів та ніш у бетонних, кам’яних, цегляних стінах. Саме для цього потрібен потужний професійний перфоратор. Якщо потрібно щось  руйнувати, проламувати стіни, пробивати перекриття – саме час купити відбійний молоток.

Професійні перфоратори

Перфоратор – це вкрай потрібна річ у сучасному будівництві. З його допомогою свердлять отвори у дереві, металі звичайним свердлом (використовуючи його як дриль) у режимі свердління, в ударному режимі його можна застосовувати замість відбійного молотка (це насамперед стосується комбінованих перфораторів). У суміщеному режимі (удар з обертанням) перфоратор робить отвори у твердих поверхнях (бетоні, цеглі).

Прилад може бути одно-, двух-, та трьохрежимним, це обов’язково треба враховувати при виборі. Розташування електродвигуна у корпусі перфоратора може бути горизонтальним та вертикальним. Останній варіант кращий – при вертикальному розміщенні двигуна зростає площа його охолодження, що позитивно впливає на час безперервної роботи прилада.

Крім потужності двигуна, працездатність перфоратора залежить від вибраного швидкісного режиму. Професійні перфоратори мають регулятор швидкості (або перемикач на дві чи п’ять швидкостей) , що дає змогу працювати зі складними матеріалами з величезною точністю. На працездатність перфоратора також впливає кількість ударів за хвилину та енергія кожного з них (чим ці показники вищі, тим менші зусилля та час витрачаються на прорубування або свердлення отвору). Сила удару приладу може бути:

·         малою (до 2 Джоулів);

·         середньо (від 2 до 5);

·         великою (від 5 Джоулів).

Для побутових цілей ідеально підходять перфоратори зі середньою силою удару.

Довжину кабелю фахівці радять вибирати не меншою, аніж три метри – цієї довжини зазвичай достатньо для того, щоб гарантовано дістати до місця ведення робіт.

Кріплення буру у перфораторі забезпечується спеціальним патроном з двома типами розмірів:

·         SDS-Plus (може утримувати в патроні свердло з діаметром не більше 10 мм);

·         SDS-Max (затискає свердло діаметром до 18 мм).

Останній варіант частіше всього монтується на важкі потужні прилади вагою більше 5 кілограмів; малі та середні перфоратори (2-5 кг) мають патрони SDS-Plus.

Якщо крім свердлення отворів потрібно щось розбити, пробити або проламати, вам треба купити перфоратор комбінованого типу (з функцією відбійного молотка), а у разі постійного виконання таких робіт – саме відбійний молоток.

Професійні відбійні молотки

Серед переваг електричних відбійних молотків можна виділити їх величезну потужність при малій вазі. Серед недоліків – залежність від наявності електричної мережі. Відбійні молотки поділяються на три групи:

·         легкі відбійні молотки(з вагою до 5 кілограмів);

·         середні (5-10 кг);

·         важкі відбійні молотки (з вагою до 30 кілограмів).

Відбійні молотки першого типу найчастіше використовуються для опоряджувальних та висотних робіт, другого – для робіт у горизонтальній площині, третього – для фундаментних та грунтових робіт.

 

 

Варіант купити якісний перфоратор розглядають для себе фахівці з ремонту, які працюють у Львові. Ним можна бурити та проламувати отвори у стінах, збивати кахлі, займатись нескладним демонтажем асфальту, бетону у Львові. Варіант купити відбійний молоток ідеально підійде для тих, хто виконує наступні операції:

 

  • дорожній ремонт;

  • демонтаж перекриття;

  • знос стін;

  • пробивання отворів у надміцному бетоні.

 

Рішення купити перфоратор або відбійний молоток у Львові з доставкою дозволить виконувати важкі роботи з мінімумом зусиль та дасть можливість зекономити на придбанні інструменту.

 

 

 

 

 

У нас ви можете придбати якісний перфоратор або відбійний молоток у Львові з доставкою і гарантією

 

перфоратор, відбійний молоток

 

Купити перфоратор або відбійний молоток у Львові

 

Перфоратори і відбійні молотки

ПП "СПЕЦТРЕЙД" 2013-2016