(032) 227-47-67, (067) 320-46-69, (093) 317-37-27; м.Львів, вул.Генерала Чупринки, 58а;  Пн-Пт 9:00 -18:00
Ukrainian Russian
Кошик порожній

Порохотяги універсальні

Порохотяги універсальні

При будівництві та виконанні ремонтних робіт утворюється велика кількість сміття, пилу та бруду. Чисто та швидко прибирати територію цеху чи будівельних майданчиків можна, якщо купити порохотяг (інші назви пилосмок, пилосос) промислового або універсального призначення. Такий прилад гарантує:

·         швидке та якісне збирання сміття у великих об’ємах;

·         невеликий рівень шуму;

·         довгий час безперервної роботи;

·         компактність та мобільність.

 При його виборі слід звертати увагу на такі характеристики порохотягу:

·         тип прибирання (L, M, H);

·         потужність двигуна (сила всмоктування);

·         система фільтрації;

·         можливість автоматичного очищення фільтру;

·         наявність розетки для підключення електричного інструменту;

·         здатність збирати не тільки сміття, але й рідину, бруд, уламки бетону, скла, цегли (утворених під час будівельних робіт);

·         можливість працювати у безперервному режимі;

·         ємність контейнера.

Тип прибирання

Порохотяг може відноситись до певного типу:

·         Lздатність збирати пил малого рівня загрози (крейда, вапно, фарба, лак, глина, гіпс, деякі види добрив);

·         Mпил середнього рівня загрози (частинки деревини, нікелю, марганцю, мідного дроту, жерсті, пил радіоактивний);

·         Hвкрай небезпечний пил (з вірусами, канцерогенами, мінеральними добривами, асбестовий та деревинний пил).

З підвищенням класу промислового порохотягу зростає складність його систем фільтрування, а також збільшується його ціна.

Порохотяги категорично не підходять для чищення димарів, прибирання будівельних майданчиків від цементу, займистих рідин, вибухонебезпечного пилу, що теж треба мати на увазі.

Потужність двигуна та сила всмоктування

Універсальні прилади мають потужність більш 1 кВт, суто промислові – більш 1,5. Потужність приладу впливає на збереження його продуктивності під час тривалої роботи. Сила всмоктування (вакуум) може становити 17-250 мБар; об’єм повітря, що поглинається, повинен становити не менш, ніж 50 літрів за хвилину. На корпусі приладу може розташовуватись розетка для підключення будівельного електроінструменту та блок автоматики, що дає можливість порохотягові працювати в автоматичному режимі, видаляючи сміття в процесі роботи інших приладів. При відключенні електричного інструменту порохотяг теж сам відключається через декілька секунд.

 

Система фільтрації

Система фільтрації повинна забезпечувати як сухе, так і вологе прибирання будівельних майданчиків (від сміття та рідини). Автоматичне відключення при заповненні контейнера рідиною також має велике значення. При зниженні потоку повітря до мінімального порогу (заповненні) порохотяги класу М видають сигнал попередження.

Особливим попитом користуються прилади з автоматичним очищенням фільтру за допомогою вібрації, що дає можливість працювати з ним більш тривалий час. Для періодичних навантажень доцільне придбання моделей з напівавтоматичним очищенням (спеціальна кнопка запускає пневматичний удар, що витрушує фільтр для сміття).

Ємність контейнера

Об’єм резервуару може коливатися від 20 до 100 (та більше) літрів. Якщо ви вирішили купити порохотяг задля прибирання сміття по різноманітних будівельних майданчиках, тоді вам потрібен мобільний прилад з меншою (20-50) ємністю контейнера. Моделі з більш місткими резервуарами зазвичай використовуються як стаціонарні у цехах.

Порохотяги універсальні

ПП "СПЕЦТРЕЙД" 2013-2016