(032) 227-47-67, (067) 320-46-69, (093) 317-37-27; м.Львів, вул.Генерала Чупринки, 58а;  Пн-Пт 9:00 -18:00
Ukrainian Russian
Кошик порожній

Шурупокрути мережеві

Шурупокрути мережеві

 

Мережевий шуруповерт є найбільш відомим електричним інструментом, що використовується для монтажних, збиральних та ремонтних робіт. Найчастіше бажання купити шуруповерт (шурупокрут, гвинтокрут) виявляють фахівці по роботі з гіпсокартоном та меблями. Прилад швидко виконує такі види робіт:

 

  • викручує/закручує шурупи та саморізи;

  • свердлить отвори невеликого діаметру.

 

Виробники шуруповертів у технічних параметрах приладів вказують їх максимальний обертальний момент, потужність, швидкість обертання патрону, вагу. Якщо вам треба терміново купити шуруповерт, потрібно детально переглянути всі його технічні показники, щоб потім з ним не виникло жодних проблем.

 

Максимальний обертальний момент та потужність

 

Максимальне зусилля, яке може розвивати професійній шуруповерт при роботі, може сягати 110-130 Ньютоно-метрів (Нм). Для побутових цілей достатньо інструмента з силою закручування від 5 до 15 Нм. Інструмент з невеликою потужністю використовується при збиранні меблів, встановленні замків, дверей, роботі з пластиком та гіпсокартоном. Більш потужні прилади застосовуються при роботі з металом, міцними матеріалами впродовж тривалого часу, дає можливість свердлити тверду деревину або сталь. Регулятор моменту дозволяє їм затягувати шурупи з певною силою, перебільшення якої призводить до спрацьовування захисної муфти («тріскачки»), що прискорює виконання робіт. Узкоспеціалізовані шуруповерти мають пристрій, обмежуючий глибину закручування, що також помітно прискорює темп та зручність ведення роботи.

 

Швидкість обертання патрону

 

Швидкість обертання патрону зазвичай становить не більше 500-700 обертів за хвилину у режимі затягування/розкручування. Свердління потребує швидкості у 1200-1400 обертів, що за наявності спеціального перемикача робить шуруповерт універсальним приладом. Такий перемикач є незамінним при виконанні однотипних операцій.

 

Функція «реверс»

 

Реверсивне обертання потрібно для ефективного викручування кріпильних елементів. Перемикач реверсивного режиму може бути курковим або мати вигляд окремої рукоятки. Найбільш зручним вважається інструмент, перемикання реверсивного режиму в якому можна здійснювати однією рукою.

 

Ручки шуруповерту

 

Ручки приладу можуть бути розташовані посередині або мати вигляд пістолетних. Останній варіант дає можливість більш якісно контролювати інструмент та керувати ним.

 

Функція автоматичного подавання елементів кріплення зустрічається у дорогих моделях шуруповертів. Спеціальна стрічка, на якій кріпляться шурупи, автоматично подається під биту шуруповерту, що значно прискорює процес роботи.

 

Вага інструменту

 

Якщо ви вирішили купити професійний шуруповерт, потрібно обов’язково акцентувати увагу на його вазі. Потужний важкий інструмент проблематично тримати у руці багато годин під стелею. Тому, якщо об’єм роботи не дуже великий, краще купити прилад з меншою вагою. При виборі мережевого інструменту треба брати до уваги довжину кабелю – чим вона більша, тим далі ви зможете відійти від розетки під час роботи.

Шурупокрути мережеві

ПП "СПЕЦТРЕЙД" 2013-2016